O BLOGU

Tworząc ten blog miałem zamiar pisać często i gęsto. Jak się okazało nie mam czasu ani często, ani też gęsto - nie chcę zamieszczać wyłącznie długich form, to nudne... I dla mnie i dla was. Dlatego postanowiłem zmienić profil mojego "scriptowania" i skupić się na kilku tematach, którymi się pasjonuję. Problem w tym, że tych tematów jest od groma i stąd też bierze się rzadkie publikowanie postów...Zawsze znajdę czas, by w tym czasie zajmować się czymś innym... Nazwa bloga, nie do końca jest adekwatna z nową tematyką, ale co tam, z drugiej strony to mój blog :)

Od dziś (tj. 26.XII.2010) zamierzam zajmować się, tak jak to było do tej pory, głównie KOMIKSEM, ale nawiązując do następującej tematyki:

1.KOMIKSOWA REKLAMA
Interesuję się tym tematem od dłuższego czasu. W tej branży pracuję. Chciałbym w tym miejscu katalogować ciekawe reklamy wykorzystujące komiksowe motywy, pokazać jak bogaty jest język komiksu i jak wykorzystują go różne media. Tak naprawdę, będę opisywał więc wykorzystanie komiksu nie tylko w reklamie, ale i w edukacji, polityce, religii, instrukcjach itd, itp, ble ble ble...

2.KOMIKS TV
W sieci jest bardzo dużo materiału video na temat komiksu. W telewizji prawie w ogóle. Dobrze byłoby zająć się szerzej tym tematem i zebrać ten materiał w jednym miejscu. Na przykład tym.

3. RECENZJE KOMIKSÓW I LITERATURY "KOMIKSOWEJ"
Wszystko, co dotyczy komiksu, ale nie koniecznie nim jest + recenzje komiksów, które nie zawsze wyszły jeszcze w naszym kraju, może zostać opisane w tym miejscu. Oczywiście jeśli tylko starczy mi zacięcia by to zrobić.

4. WYPOCINY
Dłuższe artykuły własne lub formy scenariuszowe - chociaż nie wiem, czy za kilka dni nie stwierdzę, że jednak ta tematyka nie pasuje do tego bloga i nie przeniosę jej na inny adres... Jeszcze nie wiem(???)

5. SKRYPTOWANIE DLA KOMIKSU i nie tylko...
jak wyżej, punkt 4.

Tego chciałbym się trzymać. Tak mi dopomóżcie wszystkie serie komiksowe i rysunkowi bohaterzy. Howgh!

PS. A co z tego wyjdzie, to już inna sprawa :)